قوانین و مقررات فروشگاه سیسمونی آرین

* ثبت سفارش توسط مشتری، به منزله آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات فروشگاه آرین است.

* توجه داشته باشید که کلیه اصول و رویه های فروشگاه آرین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است.

* در صورت هرگونه تغییر رویه یا قانون در آینده در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود. استفاده مستمر شما از وبسایت به منزله پذیرش هر گونه تغییر در قوانین است.

منابع اطلاعات درج شده در توضیحات کالاهای فروشگاه سیسمونی آرین

1. اطلاعاتی که روی محصول درج شده است.

2. اطلاعاتی که از منابع معتبر خارجی ترجمه می شوند.

از این رو فروشگاه اینترنتی آرین ، هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات و محتوای مبهم یا خطاهای نگارشی احتمالی بر عهده نخواهد داشت. با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه سازی هر چه بیشتر مشتریان، فروشگاه خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات متعهد می داند.

* فروشگاه اینترنتی آرین هیچ گونه مسئولیتی در مورد اختلال در کارکرد سایت که می تواند ناشی از عواملی خارج از سیطره مدیریت فروشگاه باشند ( همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و …) ندارد.

* فروشگاه اینترنتی آرین اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر، واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فناوری ها متعهد است در حد امکان از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

اهمیت درج اطلاعات صحیح هنگام ثبت سفارش

* کاربران باید در هنگام ثبت سفارش خود، اطلاعات مورد نیاز مانند آدرس، روش ارسال و اطلاعات شخصی را با دقت در فرم ثبت سفارش درج کنند. بدیهی است در صورت درج اشتباه اطلاعات، هیچ تضمینی در رابطه با تحویل به موقع سفارش به کاربر وجود نخواهد داشت و هزینه این تاخیر تماما بر عهده کاربر خواهد بود.

لزوم رعایت قانون کپی رایت

* خدمات و محتویات سایت آرین صرفا برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده اند. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت. هیچ فرد حقیقی و حقوقی، سایت و صفحه اینستاگرام، نمی تواند از اطلاعات و محتویات مربوط به وبسایت آرین ، برای فروش، تولید محتوا یا ایجاد ترافیک در وبسایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از محتویات وبسایت جهت مقاصد تجاری خود استفاده نمایید لطفا با کسب اجازه و هماهنگی قبلی این کار را انجام دهید.

* مالکیت معنوی محتویات فروشگاه اینترنتی آرین شامل قانون حق تاکثیر شده و متعلق به فروشگاه اینترنتی آرین است.

شرایط و ضوابط استرداد کالا در فروشگاه سیسمونی آرین

* با توجه به اینکه در خرید اینترنتی، امکان مشاهده کالا از نزدیک وجود ندارد و امکان اطلاع دقیق از جنس و رنگ کالا برای مشتری فراهم نیست، فروشگاه آرین تلاش خود را کرده است که محتوای بصری و نوشتاری محصولات، تا حد بسیار زیادی به واقعیت کالا نزدیک باشد.

لازم به ذکر است در رابطه با محصولاتی نظیر لباس که در هنگام عکاسی نیاز به اصلاح رنگ و نور دارند ممکن است مقدار اندکی مغایرت بین عکس و واقعیت کالا وجود داشته باشد.

با توجه به آنچه در بالا گفته شد، مشتری محترم قبل از خرید اگر اطلاعات بصری و نوشتاری محصول را ناکافی می داند ملزم به تماس با پشتیبانی وبسایت است. در غیر این صورت ثبت سفارش به منزله پذیرش اختلاف های جزئی بین محتوای محصول و واقعیت آن است.

* اگر سفارش به دست مشتری برسد، و دارای هر گونه ایرادی نظیر شکستی، مخدوش بودن، پارگی لباس، خرابی وسیله برقی و … باشد، تنها در صورتی امکان استرداد کالا وجود دارد که دقیقا کالا مطابق آنچه تحویل مشتری شده، تحویل فروشگاه گردد. اگر مشتری جعبه محصول را نداشته باشد، مرجوعی کالا پذیرفته نمی شود.

روند پذیرفتن مرجوعی کالا

* در صورت مشاهده هر گونه ایراد در سفارش، مشتری 7 روز از زمان تحویل کالا فرصت دارد تا مراتب را از طریق ارسال پیام به شماره واتساپ 09106884835 اعلام نماید. این پیام باید شامل شماره فاکتور مشتری و دلیل استرداد کالا همراه با عکس یا فیلم باشد. درخواست مشتری توسط کارشناسان فنی فروش مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت پذیرفته شدن به مشتری اعلام می گردد.

روند مرجوعی کالا برای مشتریان ساکن تهران

سپس در صورتی که مشتری ساکن شهر تهران باشد، کالای مرجوعی با هماهنگی قبلی، توسط مشتری به آدرس انبار فروشگاه ارسال می‌گردد.

روند مرجوعی کالا برای مشتریان ساکن شهرستان

در صورتی که مشتری ساکن هر شهری به غیر از شهر تهران باشد، باید با مراجعه به دفاتر پستی، کالای معیوب را از طریق پست پیشتاز به آدرس فروشگاه اینترنتی آرین ارسال نماید. در صورت ارائه رسید پست، این هزینه به مشتری پرداخت خواهد شد.

لازم به ذکر است که کالا باید حتما در بسته بندی پستی ارسال گردد. چنانچه کالا در بسته بندی اصلی خود به تنهایی ارسال شود، در صورت بروز هر گونه ایراد یا مخدوش شدن کارتن محصول، پذیرش کالا به عنوان مرجوعی پذیرفته نیست. در این شرایط فروشگاه، کالا را دوباره با هزینه ی خود مشتری، به وی بر می گرداند.

عودت وجه کالای مرجوعی چگونه است؟

بعد از دریافت کالا توسط فروشگاه و بررسی آن توسط کارشناسان فنی فروش، در وهله اول تلاش می شود کالای معیوب با کالای سالم جایگزین شود، اگر چنین امکانی وجود نداشته باشد، در اسرع وقت و ظرف 72 ساعت، وجه کالای مورد نظر به مشتری عودت داده خواهد شد.

شرایط ارسال سفارشات

سفارشات ارسال با پست

* سفارشاتی گزینه ارسال از طریق پست را انتخاب کرده باشد، 1 الی 7 روز کاری بعد از ثبت نهایی، توسط پست پیشتاز ارسال می گردند. زمان تحویل کالا تقریبی و بین 2 تا 4 روز کاری است و هرگونه تاخیر در این مورد بر عهده اداره پست خواهد بود. مشتری خود موظف به پیگیری این موضوع است.

نکات قابل توجه در ارسال سفارش با پست

الف: اگر پستچی به آدرس مشتری مراجعه کرده و مشتری حضور نداشته باشد، با فاصله زمانی 1 تا 2 روز؛ دوباره بسته برای مشتری توسط پستچی ارسال می گردد. اگر باز هم مشتری حضور نداشته باشد، این بار بسته به مبداء باز خواهد گشت. برای ارسال مجدد توسط فروشگاه، مشتری موظف به پرداخت هزینه ارسال خواهد بود.

 

نکات قابل توجه در ارسال سفارش با پیک در تهران

* سفارشاتی ارسال از طریق پیک اسنپ،تپسی را انتخاب کرده باشد، همان روز یا طی 1 الی 4 روز کاری (با هماهنگی قبلی) تحویل مشتری می گردند.

نکته 1: از آنجایی که ارسال سفارش با هماهنگی قبلی انجام می شود، اگر مشتری پاسخ گوی تماس تلفنی نباشد، سفارش وی ارسال نمی گردد. هر گونه تاخیر در تحویل بر عهده مشتری خواهد بود. اگر با هماهنگی قبلی سفارش برای مشتری ارسال گردد و مشتری در آدرس خود حضور نداشته باشد و سفارش به مبداء برگردد، هزینه رفت و برگشت برعهده مشتری می باشد و برای ارسال مجدد، مشتری موظف به پرداخت هزینه ارسال مجدد خواهد بود

نکته ٢: سفارشاتی که از ساعت 3 عصر روز پنج‌شنبه تا پایان روز جمعه ثبت شوند و مشتری گزینه ارسال از طریق پیک را انتخاب کرده باشد، روز شنبه تحویل می‌گردند.

ارسال فوری اسنپ،تپسی (پس کرایه)

*مشتریان ساکن شهر تهران که این روش را برای ارسال سفارش خود انتخاب می‌کنند، در هنگام ثبت، هزینه‌ای برای ارسال پرداخت نمی‌کنند. با هماهنگی قبلی، سفارش توسط اسنپ تپسی باکس برای مشتری ارسال می‌گردد. هزینه ارسال بر عهده مشتری خواهد بود.

ارسال انبوه شهر تهران 

مشتریان ساکن شهر تهران که این روش را برای ارسال سفارش خود انتخاب می‌کنند، در هنگام ثبت هزینه ارسال واریز می کنند،با هماهنگی قبلی ، سفارش ارسال میشود،مشتری در آدرس خود حضور نداشته باشد و سفارش به مبداء برگردد، هزینه رفت و برگشت برعهده مشتری می باشد و برای ارسال مجدد، مشتری موظف به پرداخت هزینه ارسال مجدد خواهد بود

ارسال تیپاکس ( پس کرایه)

مشتریان که این روش را برای ارسال سفارش خود انتخاب می‌کنند، در هنگام ثبت هزینه بسته بندی واریز می کنند،سفارش ارسال میشود،مشتری در آدرس خود حضور نداشته باشد و سفارش به مبداء برگردد، هزینه رفت و برگشت برعهده مشتری می باشد و برای ارسال مجدد، مشتری موظف به پرداخت هزینه ارسال مجدد خواهد بود

تحویل حضوری

*مشتریانی که این روش را برای دریافت کالای خود انتخاب می‌کنند، هزینه‌ای مازاد بر قیمت کالا شامل بسته‌بندی و ارسال پرداخت نمی‌کنند. بعد از ثبت سفارش و انتخاب گزینه تحویل حضوری، کالای خود را با هماهنگی قبلی، ظرف مدت 72 ساعت بعد از ثبت سفارش، از فروشگاه تحویل می‌گیرند.

سفارشات مربوط به شهرستان ها

* سفارشاتی توسط پست پیشتاز ارسال می گردند. زمان تحویل کالا تقریبی و بین 3 تا 5 روز است و هر گونه تاخیر در این مورد بر عهده اداره پست خواهد بود. مشتری خود موظف به پیگیری این موضوع است.

نکات قابل توجه در ارسال سفارش با پست در شهرستان

الف: اگر پستچی به آدرس مشتری مراجعه کرده و مشتری حضور نداشته باشد، با فاصله زمانی یک تا دو روز، پستچی دوباره بسته را برای مشتری می برد. اگر باز هم مشتری حضور نداشته باشد، این بار بسته به مبدا باز خواهد گشت. برای ارسال دوباره توسط فروشگاه، مشتری موظف به پرداخت هزینه ارسال خواهد بود.

 

ثبت قطعی سفارش چه زمانی صورت می گیرد؟

زمانی که مشتری از طریق درگاه پرداخت وجه مربوط به سفارش خود را پرداخت می کند، به منزله ثبت قطعی بوده و فاکتور مشتری صادر می گردد. این سفارش دیگر امکان ویرایش نداشته و اگر مشتری بخواهد، محصول یا محصولات جدیدی را به سفارش خود اضافه کند، باید درخواست خود را در قالب یک سفارش مجزا ثبت نماید یا در واتساپ یا تلفن فروشگاه اطلاع دهد

روش پیگیری سفارشات پستی

روش اول:

دو روز بعد از ثبت سفارش، مشتری می تواند به شماره واتساپ 9106884835 پیام دهد و با ارائه کد سفارش خود، کد پیگیری مرسوله پستی را دریافت نماید. با وارد کردن این کد در آدرس زیر مشتری می تواند بسته پستی خود را پیگیری نماید.

https://tracking.post.ir

مرجوعی کالا و یا ضمانت محصولات

فروشگاه سیسمونی آرین هیچ گونه تعهدی در قبال کارایی و کیفیت اجناس هیچ گونه مسیولیتی ندارد.ضمانت و گارانتی محصول بر عهده شرکت وارد کننده می باشد.

سیسمونی آرین یک فروشگاه اینترنتی پایبند به تعهدات خود است. این فروشگاه شعبه دیگری ندارد.

منوی دسته های خود را در Header builder -> Mobile -> Mobile menu menu -> Show/Hide -> Choose menu تنظیم کنید.
سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من